блог компанії "Оболонь"

Previous Entry Share Next Entry
Оktoberfest 2010
obolon_in_ua
Група українців повернулася з найбільшого у світі пивного фестивалю Октоберфест, який щороку проходить у Мюнхені (Німеччина). Усі вони виграли подорож до Баварії завдяки акції від торгової марки «Zibert», що тривала з 1 серпня по 15 вересня 2010 року. Із понад 100 тисяч учасників акції, які відправляли СМС-коди, виграти пощастило лише 50 любителям пива та німецьких традицій.

Українці на Октоберфесті


Оktoberfest 2010

У програмі подорожі, окрім відвідин власне Октоберфесту, передбачалася мандрівка до ще однієї традиційно пивної європейської країни – Чехії. Переможці акції побували на захоплюючій екскурсії древньою Прагою, а також посмакували справжнім чеським пивом у затишних пивних ресторанах.

Втім, справжньою окрасою мандрівки став саме Октоберфест – масштабне народне свято, що на три тижні об’єднує пивоманів із усіх куточків світу.

Українці на Октоберфесті

Українці із задоволенням влилися до веселого натовпу відвідувачів фестивалю, які заповнили величезні намети баварських пивних. Найбільші з цих наметів вміщають по кілька тисяч людей, а менші вражають цікавим тематичним оформленням і колоритом. Hippodrom у стилі кінних перегонів, Armbrustschьtzen – для любителів постріляти з арбалета, намет Weinzelt пригощає поціновувачів вина, Fischer-Vroni пропонує десятки оригінальних рибних страв, Hacker-Festzelt обіцяє доставити гостей на небо Баварії…

Оktoberfest 2010

Але усіх їх об’єднує суворе правило Октоберфесту: жоден гість не має залишитися без пива!

Оktoberfest 2010

Відтак і українці відчули в руці приємну вагу літрового кухля із свіжим баварським пивом – в інших об’ємах хмільний напій просто не знайти! Між довгими рядами столів вправно снують офіціанти із десятком кухлів в руках чи великими тацями на плечі. Ароматні сосиски, свинячі реберця та смажені курчата чудово доповнюють смак справжнього німецького пива.

Українці на Октоберфесті

Разом із переможцями акції з України на Октоберфесті піднімали кружки з пивом шотландці, італійці, кіпріоти, поляки і, звичайно, німці.

Італійцям смакує пиво Zibert!

Найбільший у світі пивний фестиваль стирає усі кордони – тут кожен відчуває себе частиною однієї веселої родини, яка зі сміхом та гучними тостами вшановує улюблений мільйонами хмільний напій.

Оktoberfest 2010

Оktoberfest 2010

Оktoberfest 2010

Оktoberfest 2010

Оktoberfest 2010

Оktoberfest 2010

Ті, хто вдосталь насолодився пивом, випробовували свою сміливість на веселих атракціонах – американських гірках, каруселях, величезному колесі, з якого відкривається чудовий краєвид Мюнхена. Як справжні нащадки козаків українці не боялися висоти і швидкості – і доповнили свої враження від фестивалю добрячою порцією адреналіну.

DSC_2054

DSC_2027

Оktoberfest 2010

Оktoberfest 2010

[url=http://www.flickr.com/photos/obolonpr/5080555409/][img]http://farm5.static.flickr.com/4152/5080555409_5fda6f0817_z.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/obolonpr/5080555409/]Оktoberfest 2010[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/obolonpr/]obolonpr[/url], on Flickr

Оktoberfest 2010

  • 1
мало
дуже мало сісєк ((((

Побажання зрозуміло, наступного разу буде більше! :)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account