блог компанії "Оболонь"

Previous Entry Share Next Entry
24 години — в чому сіль?
obolon_in_ua
Що таке журнал-комікс за 24 години?

Команда студентів і команда експертів розробляють основну концепцію журналу, створюють сюжети історій, вигадують персонажів, а досвідчені ілюстратори роблять скетчі коміксів і потім вимальовують сюжети. Загальними зусиллями ми отримаємо справжнісінький журнал коміксів! :)

Що таке 24 години?
Головна особливість формату «24 години» полягає у тому, що за добу розробляється все: від ідеї і до повної її реалізації. Роблять це люди, які до проекту були зовсім незнайомі, з різним рівнем професіоналізму та досвіду, що робить процес захоплюючим і навіть корисним;)

Все починається зі знайомства учасників креативної команди, які розподіляють між собою функціональні обов’язки та обирають керівників функціональних груп. До речі, розподіл повністю добровільний, оскільки лідерів груп ніхто не ставить зверху – вони обираються групою, тобто демократичним шляхом. :)
 
Далі по плану — загальний мозковий штурм, на якому з’ясовуємо наповнення обраного формату — у нашому випадку – про що буде розповідати комікс, якими будуть його головні герої і так далі.

Після чого починається робота у групах: одні деталізують обрану ідею, інші займаються підготовкою необхідного для вчасного втілення ідеї у життя, а ті, хто відповідають за PR, розробляють стратегію промо проекту і починають його висвітлювати.

Необхідно відмітити, що оскільки проект волонтерський, більшість ресурсів — «на совісті» учасників в залежності від того, чим вони планують займатись: оператор бере із собою власну або позичену камеру, звукорежисер – необхідні пульти та комп з потрібним софтом і так далі. Ми забезпечимо безперервними поставками провіанту та супутніх речей для комфорту команд, як-то: електрика, оргтехніка, wi-fi, без якого в наш час нічого неможливе. :)

Більш того, якщо у інших команд проекту справи закінчуються за добу, то ті, хто стане PR-командою проекту, працюватимуть ще якийсь час, готуючи презентацію результатів проекту – прем’єру коміксу.
Після всіх-всіх робіт і як слід відпочивши, ми зробимо паті-презентацію кінцевого продукту і промо матеріалів. Не обійдеться і без відповідальної кількості пива;)

Отже, якщо:
  • ти вмієш писати круті тексти та вигадувати кльові історії;
  • мрієш попрацювати пліч-о-пліч з цікавими особистостями;
  • і тобі небайдуже майбутнє України та сучасної молоді;
то реєструйся якнайшвидше, це незабутній досвід роботи в команді професіоналів: реєстрація

?

Log in

No account? Create an account