блог компанії "Оболонь"

Previous Entry Share Next Entry
Аеростат «Оболонь» взяв участь у Чемпіонаті світу
obolon_in_ua


З 2 по 10 жовтня в Дебрецені (Угорщина) відбулося найвидовищніше змагання серед авіаційних видів спорту – Чемпіонат світу з повітроплавання – польотах на повітряних кулях. Компанія «Оболонь» виступила спонсором участі з змаганнях 8-разового чемпіона України Сергія Білорусова, який пілотує повітряну кулю «Оболонь».
Змагання з повітроплавання відбувались в особливій атмосфері. Конкуренти в повітрі, на землі учасники стають кращими друзями і порадниками, активно обмінюючись досвідом.Крім того, пілоти завжди запрошують один одного в гості, щоб ще раз піднятися в небо і насолодитися красою природи різних континентів. Тим не менш, інтрига трималася до останнього дня змагання, і лише завершальний політ визначив переможця. Ним став представник США Джон Петрейн.

Цього року у змаганнях взяли участь 118 пілотів з 30 країн світу. За словами Сергія Білорусова, така кількість учасників стала абсолютним рекордом. Кожного змагального дня небо зачаровувало жителів Дебрецена своїми барвами. «Лише уявіть, що сидячи у себе удома або в машині, спостерігаєш, як над тобою одна за одною пропливають величезні різнокольорові кулі», - розповідає українській пілот.

Підбиваючи підсумки Чемпіонату, Сергій Білорусов відзначив, що «цього року змагання були дуже видовищними, адже постійно зростає кількість молодих і талановитих спортсменів, і це радує. Ми також готуємо гідних наступників, і в майбутньому розраховуємо демонструвати відмінні результати».

?

Log in

No account? Create an account